Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19 online.

Zarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19 online.

Jeżeli rozpoczęła się już rejestracja Twojej grupy wiekowej możesz umówić się elektronicznie na szczepienie przeciw COVID-19. Aby się zarejestrować, potrzebujesz profilu zaufanego.

Możesz:

 

Zarejestruj się na szczepienie:
https://www.gov.pl/web/szczepimysie/zarejestruj-sie-elektronicznie-poprzez-e-rejestracje

 

Czemu służy formularz e-Rejestracji

Rejestracja elektroniczna powstała jako alternatywa dla infolinii NFZ 989 lub bezpośredniego kontaktu z wybranym punktem szczepień. Ta opcja pozwala w szybki i wygodny sposób zarejestrować się na szczepienie w dogodnym dla nas terminie i lokalizacji.

 

Co musisz przygotować

Podczas rejestracji elektronicznej potrzebujesz:

 • profilu zaufanego
 • danych do kontaktu.

Uwaga! Na podany przez ciebie numer telefonu oraz adres e-mail otrzymasz potwierdzenie umówienia wizyty w punkcie szczepień.

 • Kliknij przycisk Zarejestruj się na szczepienie.
 • Zaloguj się przez profil zaufany.
 • Potwierdź swoje dane i zaakceptuj regulamin.
 • System zaproponuje ci pięć dostępnych terminów w punktach szczepień, które znajdują się najbliżej twojego adresu. Jeśli termin i adres są dla ciebie odpowiednie – wybierz jeden z nich.
 • Jeżeli żaden z zaproponowanych terminów ci nie odpowiada lub chcesz zmienić lokalizację, wybierz opcję Znajdź inny Punkt Szczepień lub termin.
 • Za pomocą wyszukiwarki uzupełnij informacje o miejscu, a także dacie wizyty i kliknij Szukaj.

Nasze Punkty Szczepień to:

Punkt Szczepień Medikor
Poznań ul. Braniewska 20

Punkt Szczepień Tarnowo Podgórne
ul. Sportowa 1

 • Wybierz dogodny termin.
 • Na ekranie pojawi się okienko z potwierdzeniem wizyty. Sprawdź, czy wszystkie informacje się zgadzają, i potwierdź umówienie wizyty, klikając w przycisk Tak.
 • Po rezerwacji otrzymasz SMS z potwierdzeniem terminu i miejsca szczepienia.

Zobacz instrukcje wideo:
https://www.youtube.com/watch?v=1Xv61tNYltM&feature=emb_title


Czy mogę anulować umówioną wizytę

Tak. Jeśli umówiłeś wizytę w punkcie szczepień, będzie ona widoczna w systemie po zalogowaniu. Obok znajduje się przycisk Anuluj wizytę. Po kliknięciu, system poprosi o zatwierdzenie anulowania wizyty. Kliknij w przycisk Tak. Wizytę w punkcie szczepień możesz anulować również przez infolinię NFZ 989.

Jak zarejestrować się na drugą dawkę szczepionki?

Na drugą dawkę szczepionki zostaniesz zarejestrowany od razu podczas wizyty w punkcie szczepień. Nie musisz więc się ponownie rejestrować elektronicznie ani dzwonić na infolinię. Podanie drugiej dawki szczepionki odbywa się w tym samym punkcie pobrań, w którym otrzymałeś pierwszą dawkę. Kiedy będzie zbliżał się termin drugiej wizyty, otrzymasz SMS z przypomnieniem.

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor