Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Kontakt

Administrator danych osobowych

Wizyta prywatna

Uwaga! Rejestracja TYLKO dla wizyt prywatnych.

Rejestracja telefoniczna lub osobiście
Pn - Pt:08:00-20:00
tel.61 880 00 29

Wizyta NFZ

Uwaga! Rejestracja TYLKO dla wizyt NFZ.

Rejestracja telefoniczna lub osobiście
Pn - Pt:08:00-20:00
tel.61 880 02 04

Podstawa przyjęcia

Dokumenty wymagane od pacjenta podczas wizyty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia oraz wizyty w gabinecie prywatnym:

  • Dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport lub prawo jazdy
  • Pacjent niepełnoletni na wizytę musi przyjść z opiekunem prawnym, który będzie miał przy sobie swój dokument tożsamości oraz książeczkę zdrowia dziecka i dokument tożsamości nieletniego pacjenta jeśli takowy istnieje (legitymacja szkolna, dowód osobisty, paszport)

Rejestrując się telefonicznie na pierwszorazową wizytę w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia proszę pamiętać, aby mieć przed sobą skierowania po to by podać rejestratorce dane z tego skierowania, bez posiadanego skierowania oraz bez podania danych nie ma możliwości zarejestrowania na wizytę

Proszę pamiętać, że od daty rejestracji mają Państwo 14 dni na dostarczenie ORYGINAŁU skierowania do przychodni, mogą Państwo zrobić to osobiście, przez osobę trzecią lub wysłać pocztą na adres przychodni. Po upływie 14 dni od daty rejestracji i niedostarczeniu oryginału skierowania wizyta zostaje skreślona.

Dane kontaktowe

Medikor

ul. Braniewska 20
60-454 Poznań

info@medikor.eu

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor