Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Historia

Przychodnia Specjalistyczna Medikor NZOZ świadczy usługi medyczne i troszczy się o swoich pacjentów już od ponad dziesięciu lat. Medikor rozpoczął działalność w grudniu 2001 roku, otwierając dwie placówki medyczne w Poznaniu i Tarnowie Podgórnym.

Przez pierwsze pięć lat kadrę Medikoru stanowili specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa. W 2006 roku dołączyli do nich lekarze innych specjalizacji: kardiologii, reumatologii, laryngologii, endokrynologii, urologii oraz neurologii. W tym samym czasie w przychodni zaczęła funkcjonować pierwsza pracownia USG.

Wraz z dynamicznym rozwojem usług i rosnącą liczbą pacjentów w 2007 r. władze Medikoru podjęły działania związane z budową nowej, większej siedziby. Pierwszy kamień węgielny pod budowę kolejnej placówki położony został jeszcze w tym samym roku. Na lokalizację przychodni wybrano ul. Braniewską w Poznaniu.

Przecięcie wstęgi nastąpiło 1 września 2008 roku. Nowa placówka skupiła wszystkie gabinety Medikoru dotychczas działające w Poznaniu. Wraz ze zmianą siedziby, zakres świadczonych usług został poszerzony o kolejne specjalności medyczne.

W 2007 roku placówka wdrożyła system zarządzania jakością ISO 9001:2008.

W 2013 roku nastąpiło przekształcenie Przychodni Specjalistycznej Medikor NZOZ w Medikor Sp. z o. o.

Obecnie oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są badania USG-pełen zakres łącznie z badaniami prenatalnymi i USG stawów biodrowych u dzieci, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor