Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

WIZYTA O PODWYŻSZONYM RYGORZE SANITARNYM W RAMACH GABINETU PRYWATNEGO

WIZYTA O PODWYŻSZONYM RYGORZE SANITARNYM W RAMACH GABINETU PRYWATNEGO

W celu maksymalnego skrócenia czasu przebywania w budynku przychodni oczekujemy:

  1. Dokonania opłaty za wizytę przelewem przed wizytą i przesłania na maila wizyta@medikor.eu potwierdzenia przelewu.
  2. Przesłania  przed wizytą posiadanych wyników na maila wyniki@medikor.eu podając specjalistę i godzinę uzgodnionej wizyty w mailu. Rejestratorka zeskanuje wyniki do kartoteki pacjenta przed  jego przybyciem do przychodni.
  3. Jeśli pacjent udaje się pierwszy raz do lekarza danej specjalności powinien wypełnić oświadczenia zamieszczone  na naszej stronie internetowej www.medikor.eu. Prosimy je pobrać, wypełnić i przesłać na maila wizyta@medikor.eu, podając w mailu specjalistę, do którego jesteście Państwo umówieni.

Po przybyciu na wizytę, w drzwiach przychodni, pracownik, przed wizytą, poda do wypełnienia oświadczenie i zmierzy temperaturę. Wyda numer, wg którego zostaniecie Państwo poproszeni na wizytę.

UWAGA! Po wywołaniu Państwa numeru, udajecie się Państwo do pomieszczenia  na parkingu przychodni, przeznaczonego do zbierania wywiadu (z napisem WYWIAD). Proszę wejść do środka, zamknąć drzwi i usiąść. Na ekranie monitora zobaczycie Państwo Lekarza, do którego przybyliście na wizytę. Jest to moment, w którym możecie Państwo przedstawić problem, z którym przybyliście i porozmawiać o nim z lekarzem. Po tej rozmowie lekarz poprosi abyście Państwo weszli do przychodni i udali się do gabinetu na badanie. W wejściu do przychodni rejestratorka poinformuje w którą stronę należy się udać, lekarz będzie czekał w drzwiach gabinetu, w którym odbędzie się badanie. Lekarz będzie ubrany w fartuch jednorazowy, maskę, okulary, przyłbicę i rękawice.  Proszę o minimalizację rozmów podczas badania. Po zakończeniu badania udajecie się Państwo ponownie do pomieszczenia WYWIAD, w którym byliście wcześniej i kontynuowana będzie wizyta. Lekarz poda kod recepty, jeśli będzie taka potrzeba. Zapiszecie sobie Państwo kod do recepty w telefonie komórkowym lub proszę mieć ze sobą kartkę i długopis. Wszelkie skierowania, zaświadczenia wystawione przez lekarza na wizycie, jeśli jest taka konieczność, pacjent odbiera w drzwiach przychodni.

Po zakończeniu wizyty i ostatecznym opuszczeniu pomieszczenia przez pacjenta, każdorazowo pomieszczenie jest odkażane  odpowiednimi środkami.

 

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor