Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

WAŻNY KOMUNIKAT

WAŻNY KOMUNIKAT

Szanowni Państwo!

W związku z koronawirusem informujemy, że każdorazowo przed wejściem do przychodni odbywa się pomiar temperatury. Każdy pacjent, który będzie miał temperaturę powyżej 37,5 oC nie będzie mógł wejść do przychodni, a jego wizyta zostanie przełożona zaraz po ustaniu choroby pacjent poza  kolejnością  zostanie przyjęty. Pracownik przychodni będzie odnotowywał dane personalne pacjentów odesłanych z powodu temperatury.

W sytuacji, kiedy w przychodni pojawiłaby się pacjent z podejrzeniem zakażenia koronawirusem cały zespół medyczny oraz rejestratorki  będące w pracy  w danym czasie będą musiałby zostać poddane kwarantannie. Nie chcemy doprowadzić do sytuacji, w której bylibyśmy zmuszeni do zamknięcia przychodni z powodu braku personelu. W konsekwencji nie bylibyśmy w stanie udzielać pomocy medycznej np. w zakresie kardiologii, ortopedii, neurologii ,proktologii czy położnictwa i ginekologii oraz pozostałych specjalności w zakresie których świadczymy usługi.

Do Przychodni wpuszczamy tylko i wyłącznie pacjentów, którzy są umówieni na wizytę, bez osób towarzyszących.

Powyższa procedura została wprowadzona w naszej przychodni od 11.03.2020 roku i będzie trwała do odwołania, dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość i jeszcze raz przepraszamy za niedogodności.

 

Zespół Medikoru

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor