Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

NA CZYM POLEGA TELEWIZYTA

NA CZYM POLEGA TELEWIZYTA

Szanowni Państwo,

W okresie epidemii wprowadziliśmy telewizyty. Niektórzy z Państwa mogą być tą informacją zaniepokojeni, dlatego chciałabym wytłumaczyć, na czym polega telewizyta w Medikorze.

W godzinie wyznaczonej wizyty , pozostajecie Państwo w domu. To lekarz do Państwa zatelefonuje i w czasie tej rozmowy poinformujecie Nas o swoich dolegliwościach. To jest właśnie telewizyta. Będziecie państwo mieli szansę dokładnie opowiedzieć o swojej chorobie.

I wtedy może być tak:

  • Lekarz poinformuje o zaleceniach, wypisze e-zwolnienie, jeśli taka będzie konieczność, wypisze również e-receptę . To bardzo proste: lekarz podyktuje kod do e-recepty, który Państwo zapiszecie. Z tym kodem udacie się do dowolnej apteki. Tam podacie zapisany kod oraz swój PESEL i na tej podstawie farmaceuta wyda Wam leki.
  • Zdarzyć się jednak może, że lekarz stwierdzi konieczność dodatkowych badań. Otrzymacie wtedy skierowanie mailem, smsem lub odbierzecie je osobiście w Medikorze. Lekarz zadecyduje albo o kolejnej telewizycie, a wtedy po wykonaniu badań prześlijcie wyniki na maila” wyniki@medikor.eu” sms-em na numer 798406180 lub też dostarczcie je osobiście do przychodni. Jeżeli zaś wykonywaliście badania w Medikorze, wówczas lekarz będzie je miał do wglądu przed telewizytą. Wtedy, jeśli będzie taka konieczność, otrzymacie e-receptę, a także wedle potrzeby e-zwolnienie. Może się również zdarzyć, że lekarz zaproponuje odwiedzenie przychodni. W takiej sytuacji przychodzicie Państwo z wykonanymi badaniami do Medikoru w trybie standardowej wizyty. Dzień telewizyty lub wizyty wyznaczy lekarz. W sprawie ustalenia godziny wizyty lub telewizyty zadzwoni do Państwa Rejestratorka, która  organizuje rozdział wizyt i telewizyt

Takie postępowanie spowoduje, że znacznie ograniczymy ilość osób przebywających w tym samym czasie w przychodni. Zmniejszymy w ten sposób ryzyko zakażeń. W wielu przypadkach będziemy mogli Państwu pomóc bez konieczności przyjścia do przychodni i narażania się na zakażenie. Pragnę poinformować, że jeśli jednak wizyta w przychodni okaże się konieczna, to zadbamy o bezpieczeństwo pacjentów. Harmonogram pracy lekarza ułożony jest tak, aby między kolejnymi przyjęciami pacjentów do poszczególnych specjalistów była 30 minutowa przerwa. ( Nie dotyczy to pracowni diagnostycznych.)  Chcemy, aby każdy pacjent mógł po wizycie bez pośpiechu opuścić przychodnię.

Czynna jest również pracownia USG, Rentgen, oraz punkt badań laboratoryjnych.

Jeżeli z powodu epidemii któryś ze specjalistów nie będzie mógł przyjmować pacjentów lub też któraś z pracowni będzie nieczynna, wówczas na bieżąco będziemy Państwa o tym informować.

Bardzo ważne!!! Mimo wcześniejszego zalecenia wizyty w przychodni nie możecie Państwo przyjść do nas, jeśli będziecie przeziębieni, z kaszlem, katarem, czy temperaturą powyżej 37,5 stopnia. Te osoby niestety nie zostaną wpuszczone. Proszę nam wybaczyć . Nie możemy narażać innych pacjentów.

 

Bądźcie Państwo dobrej myśli.

Małgorzata Korytowska

Prezes Przychodni Medikor

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor