Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne odbywają się nieprzerwanie – jesteśmy do Państwa dyspozycji

Konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne odbywają się nieprzerwanie – jesteśmy do Państwa dyspozycji

Szanowni Państwo!

W Medikorze konsultacje specjalistyczne oraz badania diagnostyczne odbywają się nieprzerwanie – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

W związku z obecną sytuacją dla Państwa bezpieczeństwa zwiększyliśmy rygory sanitarne w naszej Przychodni. Wdrożyliśmy procedury mające na celu zminimalizowanie ryzyka zakażenia wirusem COVID-19. Codziennie monitorujemy obecną sytuację, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo podczas pobytu w Medikorze

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oprócz konsultacji osobistych w przychodni, oferujemy również możliwość odbycia konsultacji telefonicznych. Rozwiązanie to kierujemy głównie do Pacjentów  z grupy podwyższonego ryzyka, osób obawiających się na narażenie na kontakt z osobami chorymi, dla osób, którym kończą się leki.

Rejestracja na wizyty:

  • w ramach NFZ tel. 6184179255

  • w ramach wizyt prywatnych tel. 618401212 lub 603351186

Zachęcamy również do rejestracji online na wizyty prywatne:

Znany lekarz

OSOZ

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor