Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Umawianie online wizyt prywatnych i w ramach pakietów prywatnych ubezpieczalni

Szanowni Państwo umawiając wizytę online proszę abyście Państwo pamiętali, że jest to wizyta prywatna w pełni płatna. Opłaty za usługę można dokonać gotówką i kartą.

Jeśli posiadają Państwo pakiet firmy ubezpieczeniowej, z którą współpracujemy (zakładka o nas – partnerzy) również mogą Państwo skorzystać z możliwości umówienia wizyty online. Proszę jednak pamiętać, aby zadzwonić do Nas przed umówioną wizytą w celu podania nam niezbędnych danych do weryfikacji Państwa pakietu ubezpieczeniowego, która to weryfikacja jest niezbędna do odbycia wizyty w ramach pakietu. Podanie danych dotyczących ubezpieczenia usprawni Państwa przyjęcie na wizytę, ponieważ Państwa pakiet ubezpieczeniowy i dostępność usług zostanie sprawdzona przez rejestratorki medyczne rano w dniu wizyty. Jeśli nie podacie Państwo danych do weryfikacji telefonicznie aby zagwarantować Państwu przyjęcie koniecznym jest przybycie do przychodni 30 minut przed wyznaczoną godziną przybycia w celu weryfikacji uprawnień. Jeśli nie przybędziecie Państwo 30 minut przed wizytą przy braku wcześniejszej weryfikacji przez telefon nie gwarantujemy Państwu przyjęcia bezpłatnie w ramach ubezpieczalni prywatnej, może być to wizyta płatna jeśli do chwili rozpoczęcia wizyty ubezpieczalnia nie potwierdzi Państwa uprawnień.

Wcześniejsze sprawdzenie pakietu powoduje skrócenie czasu wszelkich formalności, jakich należy dokonać przed wizytą w rejestracji.

W celu umówienia wizyty online proszę kliknąć na przycisk UMÓW WIZYTĘ ONLINE, zostaną wówczas Państwo przekierowaniu na stronę internetową, na której proszę:

  • Wybrać przycisk „UMÓW SIĘ DO LEKARZA”
  • Wybrać lekarza, do którego chcą się Państwo umówić
  • Wybrać dzień i godzinę wizyty

Rejestracja na wybrany termin może odbywać się na dwa sposoby:

  1. przez założone konto, na które należy się zalogować, lub
  2. można zarejestrować się bez konta

Jeśli wybrali Państwo dostępną wymienioną powyżej opcję rejestracji na wizytę, należy następnie uzupełnić dane pacjenta i użyć przycisku WYŚLIJ

Potwierdzeniem prawidłowej rejestracji jest otrzymania na podany przez Państwa adres email informacji o zarejestrowaniu się na wizytę.

W nadesłanej wiadomości, która jest potwierdzeniem zarejestrowania się na wizytę będą Państwo mieli również możliwość anulowania umówionej wizyty. W treści e-mail dostępny będzie link odwołujący wizytę, w celu jej odwołania należy w niego kliknąć. Jeśli nie będą mogli Państwo stawić się na wcześniej umówioną wizytę uprzejmie prosimy o odwołanie jej, po to by nie blokować terminu i aby inny pacjent mógł się umówić.

 

UMÓW WIZYTĘ ONLINE

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor