Dnia 20.04.2019 przychodnia będzie nieczynna

Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Dietetyk

Dietetyk

Szanowni Państwo,

Informujemy, że od 01.07.2018 roku w Medikorze świadczy usługi DIETETYK, dr hab. n. med. Marta Stelmach-Mardas.

Pani Docent prowadzi konsultacje dietetyczne oraz przygotowuje indywidualnie diety w następujących jednostkach chorobowych: otyłość i nadwaga, anoreksja i bulimia, niedoczynność tarczycy, cukrzyca, nadciśnienie tętnicze, hipercholesterolemia, osteoporoza,  alergie pokarmowe, zespół jelita drażliwego,  celiakia, choroby wątroby, choroby nerek, choroba wrzodowa, dna moczanowa, choroba Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego, w nowotworach. Dodatkowo zajmuje się żywieniem kobiet ciężarnych oraz karmiących, dzieci i młodzieży.

Pani Dr hab. Stelmach-Mardas jest absolwentką Dietetyki na Wydziale Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Stopień doktora uzyskała w 2011 roku, natomiast stopień naukowy dr hab. n. med. w roku 2017 za cykl prac „Otyłość a wybrane determinanty sposobu żywienia i gęstość energetyczna żywności” na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Stypendystka DAAD oraz FENS. Studiowała na Bodenkulturuniversitaet we Wiedniu (Austria), odbyła staże kliniczno-naukowe m.in. w Kliniken Essen-Mitte Universität Duisburg w Essen (Niemcy) czy Christian-Albrechts-Universität zu Kiel (Niemcy). Współautorka  i recenzent licznych publikacji naukowych z zakresu żywienia człowieka. Obecnie doświadczenie zawodowe zdobywa podczas pracy w Deutsches Institut für Ernährungsforschung Potsdam-Rehbrücke (DIfE) w Niemczech oraz na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.