Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Wznowienie działalności 23.3.20

Wznowienie działalności 23.3.20

SZANOWNI PACJENCI NA NOWO PRZYJMUJEMY PACJENTÓW OD 23.03.2020

Po 7 dniowym zamknięciu przychodni z powodu kwarantanny pracownika, wracamy do pracy. Pracownik jest zdrowy. Wykorzystaliśmy ten tydzień na przygotowanie przychodni i organizację przyjęć, tak aby dla pacjentów było to najbardziej bezpieczne. Godziny przyjęć lekarzy, USG, RTG, Oraz punktu pobrań nie uległy zmianie

  1. Zmiana sposobu przyjęć:

TELEWIZYTA – polega na tym, że lekarz w terminie umówionej wizyty dzwoni do pacjenta. Lekarz zbiera szczegółowy wywiad. Jeśli na podstawie wywiadu jest możliwe postawienie rozpoznania, to lekarz, jeżeli jest taka potrzeba, wystawia receptę i podaje podczas wizyty pacjentowi kod recepty. Wystawia e-zwolnienie, jeżeli jest, potrzeba, podając pacjentowi, od kiedy do kiedy jest wystawione zwolnienie.

Jeżeli na podstawie wywiadu lekarz  nie postawi rozpoznania, zleca badania dodatkowe i umawia na wizytę w przychodni. Lekarz wystawia skierowanie, na podstawie którego rejestracja oddzwania do pacjenta i umawia termin wizyty. 

Skierowanie na badania, zaświadczenia, zalecenia  po wizycie, otrzymacie Państwo mailem, sms-em lub odbierzecie w drzwiach przychodni, zgodnie z Państwa życzeniem.

JAK UMÓWIĆ SIĘ NA TELEWIZYTĘ?

  • Wchodzicie Państwo na www.medikor.eu i wchodzicie w zakładkę umów wizytę.
  • Przez „Znanego Lekarza“
  • Przez naszą infolinię

Płatność  za wizytę na numer konta, które jest podane  podczas rejestracji on-line, po rejestracji telefonicznej, rejestratorka przesyła sms-em numer konta, na które przesyłacie Państwo opłatę za wizytę. Podstawą przyjęcia jest przelew na konto. Po otrzymaniu płatności przesyłamy mailowo fakturę w sposób zaszyfrowany.

WIZYTA W PRZYCHODNI

Pacjent podchodzi do drzwi przychodni, ma mierzoną temperaturę i wydawany jest kartka z numerem w jednym z  kolorów. Po numerze i kolorze wzywani będziecie Państwo na wizytę. Czekacie Państwo na wizytę na zewnątrz, najlepiej w samochodzie. Pacjenci są wzywani  przez głośnik, np.: „Numer 5 – zielony“. Do przychodni wpuszczamy bez osób towarzyszących. W wejściu pacjenci mają odkażane ręce środkiem dezynfekującym, przez rejestratorkę.  Podchodzą do rejestracji. W rejestracji jest szyba oddzielająca pacjenta od rejestratorki. W przypadku wizyt prywatnych , zalecamy płatność kartą za wizytę. Terminal jest odkażany każdorazowo przed płatnością. Rejestracja rozsadza pacjentów w poczekalni  w bezpiecznej odległości. 

W każdym gabinecie, nad blatem biurka jest szyba oddzielająca pacjenta od lekarza. 

W pracowni USG,  w podobny sposób zmniejszamy ryzyko zakażenia. 

W punkcie pobrań  dla Państwa bezpieczeństwa zorganizowaliśny to w sposób widoczny na zdjęciu.

Przyjmujemy Państwa w okularach, maseczkach i rękawiczkach.

 

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.

Przychodnia Specjalistyczna Medikor