Firma Medikor Sp. z o.o. informuje, że nie świadczy żadnych usług rehabilitacyjnych w domu pacjenta. Powoływanie się na Medikor w zakresie tych usług jest nieprawdą.

Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

PAKIETY MEDYCZNE- SZYBKA DIAGNOSTYKA

PAKIETY MEDYCZNE- SZYBKA DIAGNOSTYKA

1 wizyta w Medikorze- badania laboratoryjne oraz ocena tłuszczu trzewnego, wzrostu, wagi oraz wyznaczenie BMI

2 wizyta w Medikorze- RTG, USG, EKG, pomiar ciśnienia i tętna oraz konsultacja lekarska- całość około 1 godziny

Program został stworzony z myślą o zdrowych kobietach i mężczyznach nie odczuwających dolegliwości zdrowotnych. Należy pamiętać o tym, że w pierwszej kolejności zmiany zachodzące w organizmie są widoczne w wynikach badań. W następnej kolejności pojawia się złe samopoczucie i dolegliwości bólowe. W związku z tym zachęcamy Państwa do badań profilaktycznych- wykupując pakiet „DBAM O ZDROWIE” oszczędzają Państwo czas i gotówkę.

PAKIET ROZSZERZONY- 530,00 zł

 1. Badania laboratoryjne: morfologia, OB, glukoza, cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol LDL, trójglicerydy, kreatynina, mocznik, potas, ALAT, AsPAt, CRP, kwas moczowy.
 2. RTG klatki piersiowej AP
 3. USG jamy brzusznej
 4. EKG spoczynkowe,
 5. Pomiar ciśnienia i tętna
 6. Ocena tłuszczu trzewnego, wzrostu, wagi oraz wyznaczenie BMI.
 7. Konsultacja i omówienie wyników z lekarzem rodzinnym przyjmującym w naszej przychodni

Szanując Państwa czas oferujemy Państwu możliwość wykonania pakietu przy dwóch wizytach w przychodni.

 1. Badania laboratoryjne wraz z oceną tłuszczu, wzrostu, wagi oraz wyznaczeniem BMI mogą zostać wykonane od poniedziałku do wtorku w godzinach od 08:00-12:00
 2. W środę możliwe jest wykonanie badania USG, następnie RTG, EKG spoczynkowe, pomiar ciśnienia i tętna oraz wizyta lekarska. Przychodząc do przychodni o godzinie 18:00 w przeciągu półtorej godziny mają Państwo wykonany komplet badań wraz z odbyciem wizyty lekarskiej.

PAKIET PODSTAWOWY- 370,00 zł

 1. Badania laboratoryjne: morfologia, OB, glukoza, cholesterol całkowity, cholesterol HDL, cholesterol LDL, trójglicerydy, kreatynina, mocznik, potas, ALAT, AsPAt, CRP, kwas moczowy.
 2. EKG spoczynkowe,
 3. Pomiar ciśnienia i tętna
 4. Ocena tłuszczu trzewnego, wzrostu, wagi oraz wyznaczenie BMI.
 5. Konsultacja i omówienie wyników z lekarzem rodzinnym przyjmującym w naszej przychodni

Szanując Państwa czas oferujemy Państwu możliwość wykonania pakietu przy dwóch wizytach w przychodni.

 1. Badania laboratoryjne wraz z oceną tłuszczu, wzrostu, wagi oraz wyznaczeniem BMI mogą zostać wykonane od poniedziałku do czwartku w godzinach od 08:00-12:00
 2. Ekg spoczynkowe, pomiar ciśnienia i tętna oraz wizyta lekarska może odbyć się od poniedziałku do czwartku w godzinach od 19:00-21:00

 

W obu pakietach możliwe jest dostosowanie dni i godzin do preferencji pacjenta, powyższe harmonogramy są harmonogramami przykładowymi.

 

Więcej informacji i rejestracja pod numer telefonu 517 443 361 lub 603 351 186

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.