W związku z dochodzącymi do nas informacjami o telefonach do osób starszych z propozycjami bezpłatnych masażów w domu pacjenta,
informujemy, że firma Medikor nie świadczy tego typu usług medycznych ani nie wykonuje tych telefonów.

Zarząd Medikor
[x]

Seksuologia

Ze względu na trudną i często krępującą tematykę nie jest łatwo zdecydować się na konsultacje dotyczącą natury seksualnej. Skrępowanie i zażenowanie na myśl o rozmowie na tematy intymne z obcą osobą często nas blokuje przed zrobieniem pierwszego kroku. Blokada przed rozmową o sprawach intymnych jest zrozumiała, jednak nie ma innej drogi aby rozwiązać problem. W takich sytuacjach koniecznym jest przełamanie się i skorzystanie z porady seksuologa. Pamiętajcie Państwo, że seksuolog jest zobowiązany do zachowania tajemnicy lekarskiej.

Porady seksuologiczne skierowane są do osób, które borykają się z kłopotami w związku, nie potrafią czerpać przyjemności z kontaktów intymnych lub mają problem w nawiązaniu i utrzymywaniu relacji partnerskich. Problemy w komunikacji między partnerami, kryzys w związku, brak satysfakcji ze związku i inne tego typu problemy mają bezpośrednio przełożenie na życie intymne. Często tego typu sytuacją towarzyszą: zaburzenia erekcji, przedwczesny wytrysk, zaburzenia libido, ból podczas stosunku.

Nasz seksuolog pomoże Państwu odzyskać harmonię w związku.

Udzielamy porad osobom, które nie mają rozwiązanych problemów w sferach związanych z orientacją seksualną i płciowością – problemów w zakresie tożsamości płciowej (transseksualizm; transwestytyzm), problemów z zaakceptowaniem orientacji seksualnej własnej lub osób bliskich, a także pomagamy w przygotowaniu do ujawnienia własnej orientacji seksualnej.

Możesz umówić się na wizytę telefonicznie pod numerami:

+ 48 61 840 12 12
+48 603 35 11 86

Przyjmuje mgr Joanna Choińska

MEDIKOR

ul. Braniewska 20
60-454 Poznań

tel. 61 840 12 12
tel. 61 841 79 25

kom. 603 35 11 86
fax 61 840 12 09

www.medikor.eu
info@medikor.eu

Nasi partnerzy:

Akceptujemy płatności kartą