Dnia 20.04.2019 przychodnia będzie nieczynna

Pon - Pią: 09:00 - 21:00

Sob: 08:00 - 14:00

ul. Braniewska 20

60-454 Poznań

Nadpotliwość pach

Nadpotliwość pach

Jakie efekty daje zabieg toksyną botulinową?

Po zabiegu dochodzi do bardzo znacznej redukcji  wydzielania potu, która to jest szczególnie widoczna w nadpotliwości pach.

Zabieg nie tylko uwalnia pacjenta od widocznych na ubraniu mokrych plam potu, ale uwalnia również pacjenta od wiążącego się z plamami nieprzyjemnego zapachu

 

Kto może poddać się zabiegowi botuliną na nadpotliwość?

Zabiegowi na nadpotliwość  mogą poddać się nie tylko osoby cierpiące na patologiczną nadpotliwość ale każdy, kto chce zmniejszyć naturalną potliwość pod pachami. Zabiegowi bardzo często poddają się osoby, dla których nienaganny wygląd jest konieczny w życiu zawodowym.

 

Jak długo działa botulina?

Efekt zabiegu –Pierwsze efekty zaczynają się pojawiać po tygodniu, natomiast pełen efekt pojawia się po około 2 tygodniach od podania botuliny i utrzymuje się 6-8 miesięcy. U niektórych osób nawet dłużej.

 

Jak działa botulina?

Blokuje czynność gruczołów  na jakiś czas likwidując nadmierne pocenie. Nie powoduje uszkodzenia samych gruczołów potowych

 

Jak umówić się na zabieg w celu zmniejszenia pocenia się?

Pacjent umawia się na konsultację  do lekarza zajmującego się nadpotliwością, lekarz kwalifikuje pacjenta do zabiegu i ustala termin wykonania.

 

W Medikorze leczeniem nadpotliwości zajmuje się dr n. med Magdalena Moskalik.

Rejestracja na wizyty Online na stronie Medikoru lub telefonicznie.

 

Zobacz naszą ofertę

Oferta Medikoru obejmuje świadczenia z zakresu 19 specjalności. Przychodna posiada nowoczesne pracownie RTG i USG oraz własny gabinet zabiegowy. Na miejscu przeprowadzane są m.in. badania USG w pełnym zakresie, echo serca, holter, badanie słuchu oraz badania laboratoryjne.